Kalendarz zajęć ( 1.0 | FitFabric Zielona)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 24-02 do 01-03-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45
50 min

CROSS FABRIC

Anastazja Awdziewicz

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Anastazja Awdziewicz

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Anastazja Awdziewicz

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Anastazja Awdziewicz

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Anastazja Awdziewicz

CROSS FABRIC

   
08:15
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

 
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

 
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

   
08:30    
80 min

JOGA OGÓLNA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

 
80 min

JOGA OGÓLNA

Aleksandra Puchała

SALA BODY MENTAL

   
10:00
50 min

ZAPASY

Jacek Żelasko

STREFA FIGHT

80 min

KICKBOXING / K1

Dariusz Jawornik

STREFA FIGHT

 
80 min

KICKBOXING / K1

Dariusz Jawornik

STREFA FIGHT

 
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

SHAPE

Ewelina Malinowska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

     
50 min

SHAPE

Ewelina Malinowska

SALA FIT

 
50 min

TEEN JUDO 10+

Michał Woźniak

STREFA FIGHT II

10:30          
50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

 
11:00
75 min

K1 // GRUPA ZAAWANSOWANA

Dariusz Jawornik

STREFA FIGHT

       
50 min

MINI JUDO 5+

Michał Woźniak

STREFA FIGHT II

50 min

STRETCHING

Karolina Zytke

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

11:30            
50 min

FIT BIKE

Dorota Zatke

SALA FIT BIKE

12:00        
50 min

PROJEKT MAMA W CIĄŻY

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

   
13:00        
50 min

TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

   
14:00
50 min

PROJEKT MAMA

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

 
50 min

PROJEKT MAMA

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

       
15:00
50 min

TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

           
17:00
75 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

50 min

MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

ZASTĘPSTWO

75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

50 min

MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY

Kinga Jendrasik

STREFA FIGHT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ula Rzepkowska

SALA FIT

   
50 min

PŁASKI BRZUCH

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
50 min

PUMP

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
17:30    
50 min

FIT BIKE

Michał Kowalik

SALA FIT BIKE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ula Rzepkowska

SALA BODY MENTAL

     
50 min

MINI JUDO 5+

Michał Woźniak

STREFA FIGHT II

 
18:00
50 min

JUMPit

Aleksandra Kwasiborska

SALA JUMPit

50 min

CIĘŻARY- TECHNIKA

Bartłomiej Karczewski

CROSS FABRIC

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

50 min

deepWORK®

Ula Rzepkowska

SALA FIT

   
50 min

SHAPE

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

50 min

JUMPit

Marta Borkowska

SALA JUMPit

50 min

JUMPit

Mateusz Aninowski

SALA JUMPit

50 min

JUMPit

Marta Białkowska

SALA JUMPit

75 min

MMA // ZAAWANSOWANI

Łukasz Kopera

STREFA FIGHT

 
75 min

MMA // ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TABATA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
50 min

SHAPE

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
18:15
75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

           
18:30
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Alicja Król

SALA BODY MENTAL

 
50 min

TEEN JUDO 10+

Michał Woźniak

STREFA FIGHT II

50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

     
 
50 min

ZAPASY

Jacek Żelasko

STREFA FIGHT

 
19:00
50 min

TABATA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Bartłomiej Karczewski

CROSS FABRIC

50 min

FAT KILLER

Mateusz Aninowski

SALA FIT

50 min

INSTABODY

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

     
 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Marta Borkowska

SALA FIT

 
50 min

KETTLEBELLS

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

19:30
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

 
75 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

   
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Alicja Król

SALA FIT BIKE

ZASTĘPSTWO

50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

 
 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aleksandra Borowczyńska

SALA BODY MENTAL

 
20:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Mikołaj Dunajczyk

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

SALSATION ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

   
50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA FIT

50 min

ZUMBA ®

Adam Możdżer

SALA FIT

 
50 min

SEXI PUPA

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

 
20:30
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kubiak

SALA FIT BIKE

ZASTĘPSTWO

50 min

MUAY THAI

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

FIT BIKE

Dorota Zatke

SALA FIT BIKE

     
50 min

MUAY THAI

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

     
← →