Kalendarz zajęć ( 1.0 | FitFabric Zielona)

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45
50 min

CROSS FABRIC

Krystian Michalak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Krystian Michalak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Krystian Michalak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Krystian Michalak

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Krystian Michalak

CROSS FABRIC

   
08:15
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

 
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

 
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Oskar Mosberg

STREFA FIGHT

   
08:30    
80 min

JOGA OGÓLNA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

 
80 min

JOGA OGÓLNA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

   
09:00
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Sylwia Haładzińska

SALA FIT

           
10:00          
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

SHAPE

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

TEEN JUDO 10+

Michał Woźniak

OKTAGON

80 min

TRENING FUNKCJONALNY

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

10:30          
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

FIT BIKE

 
11:00          
50 min

MINI JUDO 5+

Michał Woźniak

OKTAGON

50 min

STRETCHING

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA BODY MENTAL

11:30          
50 min

JUMPit

Aleksandra Kwasiborska

SALA JUMPit

50 min

FIT BIKE

Dorota Zatke

FIT BIKE

13:30          
75 min

JUDO

FIT FABRIC TEAM

STREFA FIGHT

 
14:00
50 min

PROJEKT MAMA

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

 
50 min

PROJEKT MAMA

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

       
16:00  
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Aneta Bajera

SALA FIT

 
50 min

SHAPE

Aneta Bajera

SALA FIT

     
17:00
75 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

50 min

MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY

Kinga Jendrasik

STREFA FIGHT

75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

50 min

MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY

Kinga Jendrasik

STREFA FIGHT

50 min

PUMP

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

   
80 min

JOGA OGÓLNA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

50 min

SEXI PUPA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

80 min

JOGA ZAAWANSOWANA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

PŁASKI BRZUCH

Marta Borkowska

SALA FIT

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

 
50 min

JUMPit

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA JUMPit

 
17:30    
50 min

FIT BIKE

Karolina Kaliszewska

FIT BIKE

 
50 min

FIT BIKE

Weronika Kik

FIT BIKE

   
18:00
50 min

CROSS FABRIC

Michał Lewandowski

CROSS FABRIC

50 min

KETTLEBELLS

Michał Lewandowski

CROSS FABRIC

50 min

BARBELL FABRIC

Michał Lewandowski

CROSS FABRIC

75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

50 min

BARBELL FABRIC

Michał Lewandowski

CROSS FABRIC

   
50 min

JUMPit

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA JUMPit

75 min

MMA - ZAAWANSOWANI

Łukasz Kopera

STREFA FIGHT

50 min

PUMP

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

JUMPit

Marta Borkowska

SALA JUMPit

75 min

MMA - ZAAWANSOWANI

Łukasz Kopera

STREFA FIGHT

50 min

SHAPE

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

50 min

SHAPE

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
50 min

KETTLEBELLS

Michał Lewandowski

CROSS FABRIC

50 min

TABATA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

 
50 min

TEEN JUDO 10+

Michał Woźniak

OKTAGON

50 min

MINI JUDO 5+

Michał Woźniak

OKTAGON

 
 
50 min

ZUMBA ®

Adam Możdżer

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

18:15
75 min

GRAPPLING - ZAAWANSOWANI

Marcin Bandel

STREFA FIGHT

           
18:30  
50 min

JOGA POCZĄTKUJĄCA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

         
19:00
50 min

TABATA

Aleksandra Borowczyńska

SALA FIT

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

FAT KILLER

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

50 min

INSTABODY

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

50 min

TRX COMPLEX

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

   
   
50 min

TRX COMPLEX

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

 
19:30
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

50 min

FIT BIKE

Magdalena Fornalska

FIT BIKE

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Szymon Kamiński

STREFA FIGHT

 
75 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

   
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

FIT BIKE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aleksandra Borowczyńska

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

FIT BIKE

 
20:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Dariusz Rożniakowski

CROSS FABRIC

50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA FIT

   
50 min

JUMPit

Marta Borkowska

SALA JUMPit

50 min

ZUMBA ®

Adam Możdżer

SALA FIT

50 min

JUMPit

Martyna Lehmann

SALA JUMPit

50 min

SEXI PUPA

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

 
50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA FIT

 
50 min

TRENING OBWODOWY

Gabriela Tomaszewska

SALA FIT

 
20:30
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kubiak

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Dorota Zatke

FIT BIKE

 
50 min

FIT BIKE

Dorota Zatke

FIT BIKE

     
← →